Tworzenie i obsługa stron www - Sieradz

Usługi projektowe

Dziś każda firma jak i marka osobista powinna być w internecie, by nadążać za konkurencją! Dlatego myślę, że bardzo dobrze, że tu jesteś! Gdy połączymy siły, stworzymy coś wspaniałego! Co mogę dla Ciebie zrobić?

Jeśli dopiero zaczynasz, to zdecydowanie wybierz usługę stworzenia nowej strony www, poprowadzę Cię przez cały ten proces, tłumacząc każde zagadnienie. Jeśli nie masz jeszcze logotypu, to również możemy wspólnie go zaprojektować (przy współpracy ze studiem DzikiStyl). Razem zadbamy o Twoją identyfikację wizualną i obecność w internecie!

Jeśli już jesteś ze swoją firmą lub marką osobistą w internecie, ale chcesz stworzyć płatną społeczność lub płatny newsletter to wybierz drugą usługę. Uzgodnimy, na czym Ci zależy, a ja zajmę się wszystkimi aspektami technicznymi, takimi jak dobór i konfiguracja aplikacji do mailingu.

Jeśli potrzebujesz jednorazowo pomocy z błędami na Twojej stronie lub w mailingu, a może potrzebujesz dodatkowego, dedykowanego rozwiązania to zdecydowanie wybierz webmastera na godziny.

Strona dla lokalnego biznesu - Daniel Jeziorski

Nowa strona www dla lokalnego biznesu

Prowadzisz lokalny biznes i potrzebujesz wsparcia w zakresie stworzenia całej identyfikacji wizualnej? Przy współpracy ze studiem graficznym DzikiStyl pomogę Ci z Twoim biznesem w internecie!

Poznaj szczegóły
Webmaster na godziny - Daniel Jeziorski

Webmaster na godziny

Twoja strona na WordPressie przestała działać lub masz problemy na stronnie, z którymi sobie nie dajesz rady, a Twój informatyk Ci nie pomaga? Pomogę Ci je rozwiązać. Skorzystaj z formularza kontaktowego, by opisać problem, a ja go wycenię!

Sprawdźmy czy mogę Ci pomóc
Blog stworzony przez freelancera - Daniel Jeziorski

Twój blog na dedykowanym motywie WordPress

Masz już pomysł na swojego bloga, ale nie chcesz Tworzyć go na własną rękę lub Twój blog już istnieje, ale chcesz poprawić jego wygląd? Wspólnie obmyślimy jego strukturę, a ja zadbam o jego estetyczny wygląd! Jeśli potrzebujesz tego rozwiązania to napisz do mnie!

Szczegóły wkrótce
Twój newsletter - Daniel Jeziorski

Twój newsletter

Planujesz rozwinąć w swojej działalności email marketing? Pomogę Ci wybrać odpowiednie narzędzie, skonfiguruje je i zintegruje z Twoją stroną! Jeśli potrzebujesz pomocy ze swoim newsletterem to napisz do mnie!

Szczegóły wkrótce